رد کردن لینک ها


تاریخ های آزمون MSRT در سال ۹۷

MSRT 97

تاریخ های آزمون MSRT در سال ۹۷

MSRT 97
MSRT 97

MSRT چیست؟

MSRT آزمونی است که در آن به سنجش مهارت زبان انگلیسی داوطلبین پرداخته می شود از این رو این مدرک این آزمون زبان برای داوطلبین به عنوان رزومه و همچنین نشان دهنده سطح زبان داوطلب ، به کار خواهد آمد. این آزمون جامع ترین آزمون زبانی است که در ایران برگزار می‌شود. برگزارکننده‌ آن وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و تمام دانشگاه‌های زیرمجموعه این وزارتخانه، دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی آن را می‌پذیرند. بیشتر داوطلبان MSRT، دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی و علوم انسانی هستند.

 اما به دلیل اعتبار آزمون MSRT، یکی از مدارک مورد قبول برای کنکور لیسانس به پزشکی نیز می باشد. این آزمون به صورت معمول، سالانه ۱۰ تا ۱۲ بار برگزار می‌شود. میزان سختی این آزمون را تا حد زیادی می توان با آزمون‌های بین‌المللی TOEFL PBT و TOLIMO مقایسه کرد.

 

ثبت نام آزمون MSRT 97

ثبت نام آزمون MSRT 97 معمولا ۱ ماه قبل از آزمون انجام می گیرد و هزینه این آزمون تا کنون ۶۰ هزار تومان بوده است. برای اطلاع دقیق از نحوه ثبت نام به مطلب مربوط به راهنمای ثبت نام آزمون MSRT 97 مراجعه نمایید.

 

 

MSRT 97
MSRT 97

منابع آزمون MSRT 97

منابع متعددی برای این آزمون توصیه می شود از کتاب های  Grammer in use و TOEFL PBT by longman  و بسیاری کتاب های دیگر. ولی تجربه نشان داده پراکنده خوانی برای این چنین آزمون های زبانی  نه تنها مناسب نیست بلکه باعث می شود زمانی که داوطلب با سوالات این آزمون مواجه می شود دچار استرس زیاد شود و نتواند این آموخته ها در کنار هم جمع کند. 

اما استفاده از منابع آزمون MSRT 97 دقیق که توسط اساتید برجسته و افرادی که نمره  بالایی در این آزمون کسب کرده اند و آموزش قدم به قدم و تکنیکی و مدیریت جلسه آزمون باعث پیشرفت بیشتر داوطلبین آاین آزمون زبان  شده است.

توصیه ما به داوطلبان آزمون MSRT این است که جهت اطلاع دقیق از کلاس های این آزمون و معرفی و ارائه منابع آزمون آیلتس با شماره های موجود در سایت جهاد  دانشگاهی دانشگاه تهران  تماس حاصل نمایید و از تجربیات بالای این مرز زبان بهره مند شوند.

 

MSRT 97

ثبت نام آزمون MSRT 97 قبل از آزمون در تاریخ های مشخص و محدودی صورت می گیرد و معمولا قبل از پایان یافتن تاریخ ثبت نام ظرفیت شرکت در این آزمون ها تمام یم شود. پس برای شرکت در آزمون های MSRT 97 با اطلاع دقیق از زمان آزمون ها به موقع اقدام به ثبت نام نمایید.

 

زمان آزمون های MSRT 97

 

زمان آزمون MSRT 97 زمان ثبت نام آزمون MSRT 97 تاریخ پایان ثبت نام آزمون MSRT 97 تاریخ اعلام نتایج آزمون MSRT 97 مکان های برگزار کننده آزمون MSRT 97
جمعه ۲۰ مهر ۹۷ یکشنبه ۹۷/۶/۲۵ از ساعت ۱۰ صبح ۹۷/۷/۲۶ ۹۷/۷/۲۶ تهران-اهواز-اصفهان-اراک-اردبیل-بابلسر-بیرجند- تبریز-خرم آباد-رشت-زاهدان-سنندج-شیراز-کرمانشاه-کرمان-قم-قزوین-مشهد-همدان-یزد–گرگان-کاشان
جمعه ۲۵ آبان ۹۷ یکشنبه ۹۷/۷/۲۹ از ساعت ۱۰ صبح ۹۷/۹/۱ ۹۷/۹/۱ متعاقبا اعلام خواهد شد
جمعه ۳۰ آذر ۹۷ دوشنبه ۹۷/۵/۹ از ساعت ۱۰ صبح ۹۷/۱۰/۵ ۹۷/۱۰/۵ متعاقبا اعلام خواهد شد
جمعه ۲۸ دی ۹۷ یکشنبه ۹۷/۱۰/۸ از ساعت ۱۰ صبح ۹۷/۱۱/۴ ۹۷/۱۱/۴ متعاقبا اعلام خواهد شد
جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ یکشنبه ۹۷/۱۱/۷ از ساعت ۱۰ صبح ۹۷/۱۲/۲ ۹۷/۱۲/۲ متعاقبا اعلام خواهد شد
جمعه ۱۷ اسفند ۹۷ یکشنبه ۹۷/۱۱/۷ از ساعت ۱۰ صبح ۹۷/۱۲/۲۳ ۹۷/۱۲/۲۳ متعاقبا اعلام خواهد شد

 

به گفتگو بپیوندید