رد کردن لینک ها


کلاس زبان MSRT

MSRT

کلاس زبان MSRT

msrt

MSRT

این آزمون جامع‌ترین آزمون زبانی است که در ایران برگزار می‌شود. برگزارکننده‌ آن وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و تمام دانشگاه‌های زیرمجموعه این وزارتخانه، دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی آن را می‌پذیرند.

بیشتر داوطلبان MSRT، دانشجویان رشته‌های فنی و مهندسی و علوم انسانی هستند. اما به دلیل اعتبار آزمون MSRT، یکی از مدارک مورد قبول برای کنکور لیسانس به پزشکی نیز می باشد. این آزمون به صورت معمول، سالانه ۱۰ تا ۱۲ بار برگزار می‌شود. میزان سختی این آزمون را تا حد زیادی می توان با آزمون‌های بین‌المللی TOEFL PBT و TOLIMO مقایسه کرد.

MSRT چیست؟

MSRT آزمونی است که در آن به سنجش مهارت زبان انگلیسی داوطلبین پرداخته می شود از این رو این مدرک این آزمون زبان برای داوطلبین به عنوان رزومه و همچنین نشان دهنده سطح زبان داوطلب ، به کار خواهد آمد.

۳۰ سوال شنیداری، ۴۰ سوال درک مطلب و ۳۰ سئوال گرامر محتوای این آزمون را تشکیل می‎دهند.

 

کلاس MSRT جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

داوطلبین علاقه مند به شرکت در  آزمون MSRT می توانند جهت مشاوره در زمینه چگونگی شرکت در این آزمون ، منابع، نحوه مطالعه و آمادگی برای شرکت در این آزمون برای  کنکور لیسانس به پزشکی و یا هر رزومه دیگر و همچنین جهت اطلاع دقیق از کلاس های این آزمون با شماره های موجود در سایت جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران  تماس حاصل نمایید.

منابع آزمون MSRT

منابع متعددی برای این آزمون توصیه می شود از کتاب های  Grammer in use و TOEFL PBT by longman  و بسیاری کتاب های دیگر. ولی تجربه نشان داده پراکنده خوانی برای این چنین آزمون های زبانی  نه تنها مناسب نیست بلکه باعث می شود زمانی که داوطلب با سوالات این آزمون مواجه می شود دچار استرس زیاد شود و نتواند این آموخته ها در کنار هم جمع کند. 

اما استفاده از منابع آزمون MSRT دقیق که توسط اساتید برجسته و افرادی که نمره  بالایی در این آزمون کسب کرده اند و آموزش قدم به قدم و تکنیکی و مدیریت جلسه آزمون باعث پیشرفت بیشتر داوطلبین آاین آزمون زبان  شده است.

توصیه ما به داوطلبان آزمون MSRT این است که جهت اطلاع دقیق از کلاس های این آزمون و معرفی و ارائه منابع آزمون آیلتس با شماره های موجود در سایت جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران  تماس حاصل نمایید و از تجربیات بالای این مرز زبان بهره مند شوند.

هزینه آزمون MSRT

هزینه این آزمون بسیار اندک و حدود ۶۰,۰۰۰ تومان می باشد که داوطلبان عزیز می توانند از طریق ثبت نام در سایت سازمان سنجش اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه آزمون نمایند. مزیت قیمت مناسب این آزمون این است که داوطلب دیگر استرس هزینه بالای آزمون مانند آزمون های IELTS و TOEFL  را ندارد و حتی در صورت کسب نکردن نمره  دلخواه خودش می تواند در آزمون بعدی که معمولا با فاصله کمی برگزار می شود شرکت نماید.

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه