رد کردن لینک ها


کتاب Step Up to the IELTS آیلتس

کتاب Step Up to the IELTS آیلتس

منابع آزمون IELTS چیست؟

منابع IELTS

کتاب Step Up to the IELTS آیلتس
کتاب Step Up to the IELTS آیلتس

کتاب Step Up to the IELTS آیلتس

یکی از آزمون های بین المللی که دارای اعتبار کافی برای کسانی که قصد ادامه تحصیلی و یا مهاجرت به یک کشور خارجی در اروپا، امریکا و یا استرالیا دارند ، آزمون IELTS است. سالیانه داوطلبان بسیاری برای تحصیل، شغل ، مهاجرت و… درصدد آن هستند که نمره دلخواهی در آزمون IELTS کسب کنند .

از این رو استفاده از یک منبع معتبر که داوطلبان قبلی با کمک این منابع توانسته اند نتیجه لازمه را برای موفقیت در آزمون IELTS به دست بیاورند الزامی به نظر می رسد. منابع بسیاری برای گرفتن نمره دلخواه برای آزمون IELTS پیشنهاد می شود که یکی از بهترین منابع آزمون IELTS مجموعه کتاب های Step Up to IELTS می باشد.

برای داوطلبانی که وقت کافی برای مطالعه و آموزش دارند این کتاب ها یکی از بهترین منابع IELTS می باشد که نکات بسیار خوبی را به داوطلب آزمون IELTS آموزش می دهد. داوطلب می تواند بر اساس سطح زبانی که دارند و همچنین نمره ای که می خواهد در آزمون کسب کند به مطالعه این کتاب ها بپردازد.

مجموعه کتاب های Step Up To the IELTS دارای Student book  و Teacher ′s Book نیز می باشد.

مجموعه Step Up to IELTS یکی از منابع های خوب آزمون IELTS است که توسط اساتید برجسته برای آموزش این دوره ها مورد استفاده قرار می گیرد، ساختار کلی منظم و استفاده از مهارت ها برای بهتر جواب دادن به سولات آزمون و همچنین اشاره به اشتباهات رایج داوطلبان آزمون IELTS این کتاب را بسیار برجسته کرده است. نویسنده این کتاب ها نویسنده معروف و برجسته Vanessa Jakeman است که توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است و سه مهارت اصلی مورد نیاز که شامل Reading , Writing , Listening  می باشد و در ۱۶ درس برای داوطلبان  آزمون IELTS تدریس شده است.

بخش های مهم این کتاب شامل موارد زیر می باشد:

– مجموعه Writing کامل که زبان آموز با تمامی مهارت های مورد نیاز برای کسب نمره دلخواه در بخش Writing آزمون IELTS آشنا می شود.

– بخش نکات گرامری و لغات که گرامر های این بخش بسیار جامع و کاربردی هستند . در این بخش اشتباهات رایج زبان آموزان که باعث کسر نمره داوطلبان در آزمون IELTS می شود نیز به زیبایی توضیح داده شده است.

همچنین چند نمونه آزمون جامع IELTS در انتهای کتاب قرار داده شده که زبان آموز بعد از تسلط بر این منابع IELTS جامع با جواب دهی به این بخش می تواند نمره حدودی خود قبل از آزمون اصلی را شبیه سازی کند.

 

مرکز آیلتس و زبانهای خارجه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

کتاب Step Up to the IELTS آیلتس

به گفتگو بپیوندید