رد کردن لینک ها


کتاب New Insight into IELTS آیلتس

کتاب New Insight into IELTS آیلتس

منابع آزمون IELTS چیست؟

کتاب New Insight into IELTS آیلتس
کتاب new insight into ielts آیلتس

منابع IELTS

کتاب New Insight into IELTS

آزمون IELTS یکی از آزمون های مهم بین المللی برای سنجش سطح زبان داوطلبان برای گرفتن یک مدرک معتبر است. سالیانه داوطلبان بسیاری به دلایل  تحصیلی، شغلی ، مهاجرتی و… درصدد آن هستند که نمره دلخواهی در آزمون IELTS کسب کنند .

به همین دلیل استفاده از یک منبع معتبر برای مطالعات خود خوانی و یا حضور در کلاس های خصوصی و عمومی مهم و حیاتی به نظر می رسد. منابع بسیاری برای گرفتن نمره دلخواه برای آزمون IELTS پیشنهاد می شود که یکی از بهترین منابع آزمون IELTS مجموعه کتاب های New Insight into IELTS می باشد.

برای داوطلبانی که وقت کافی برای مطالعه و آموزش دارند این کتاب ها یکی از بهترین منابع IELTS می باشد که نکات بسیار خوبی را به داوطلب آزمون IELTS آموزش می دهد. داوطلب می تواند بر اساس سطح زبانی که دارند و همچنین نمره ای که می خواهد در آزمون کسب کند به مطالعه این کتاب ها بپردازد.

کتاب های  New Insight into IELTS برای داوطلبانی که سطح زبان عمومی و یا پایین تر دارند و می خواهند نمره ۵ تا ۶ کسب نمایند مناسب به نظر می رسد اما داوطلبانی که قصد دارند نمره بالاتر ۶ و یا ۷ در آزمون IELTS کسب نمایند نیاز به مطالعات بیشتری در این زمینه دارند.

 

مجموعه New Insight into IELTS یکی از محبوب ترین منابع آزمون IELTS است که توسط اساتید برجسته برای آموزش این دوره ها مورد استفاده قرار می گیرد، این کتاب با ارائه تکنیک ها و تمرین های لازم به زبان آموزان کمک می کند که بررسی ورق به ورق آزمون های مختلف و بررسی جزئیات همه تست های سال های قبل ، به صورت تدریجی مهارت های لازم برای گرفتن نمره دلخواه خود را بیاموزند.

نویسندگان  معروف و برجسته این کتاب  Vanessa  Jakeman و Clare McDowell هستند و این کتاب توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است و چهار مهارت اصلی مورد نیاز که شامل Reading  Writing , Listening , Speaking  می باشد را شامل می شود.

همچنین مجموعه کتاب های New Insight into IELTS دارای Work Book  جداگانه ای نیز می باشند تمرین ها و سوالات بیشتر به همراه پاسخ نامه مرتبط با هر بحث و فصل اصلی کتاب به منظور آماده شدن بیشتر در آن گنجانده شده است.

بخش های مهم کتاب New Insight into IELTS که این کتاب را برجسته تر کرده شامل موارد زیر است:

– مجموعه Writing کامل که زبان آموز با تمامی مهارت های مورد نیاز برای کسب نمره دلخواه در بخش Writing آزمون IELTS آشنا می شود.

-اشاره به اشتباهات رایج زبان آموزان که باعث کسر نمره داوطلبان در آزمون IELTS می شود ، به زیبایی توضیح داده شده است.

– افزایش تدریجی سختی درس از ابتدای فصل تا انتهای فصل به صورتی که در انتهای فصل به نهایت سختی خود میرسد و داوطلب می تواند با این شیوه پیشرفت تدریجی خود را بسنجد.

– مجموعه Speaking تمامی مهارت هاو نکات لازم برای موفقیت در این بخش و گرفتن نمره دلخواه را آموزش می دهد. خوبی بخش Speaking  این کتاب این است که دارای فایل صوتی کامل و نوشته مربوط به صحبت ها و بحث می باشد که هم به بخش Listening  و هم Writing داوطلب کمک شایانی می کند.

همچنین چند نمونه آزمون جامع IELTS در انتهای کتاب قرار داده شده که زبان آموز بعد از تسلط بر این منابع IELTS جامع با جواب دهی به این بخش می تواند نمره حدودی خود قبل از آزمون اصلی را شبیه سازی کند.

 

 

 

 

به گفتگو بپیوندید