رد کردن لینک ها


کتاب Complete IELTS آیلتس

کتاب Complete IELTS

منابع آزمون آیلتس چیست؟

کتاب Complete IELTS
کتاب Complete IELTS

منابع آیلتس – کتاب Complete IELTS آیلتس

کتاب Complete IELTS  

آزمون آیلتس یکی از آزمون های بین المللی است که دارای اعتبار کافی برای کسانی که قصد ادامه تحصیلی و یا مهاجرت به یک کشور خارجی در اروپا، امریکا و یا استرالیا دارند ، می باشد. سالیانه داوطلبان بسیاری برای مقاصد عنوان شده می خواهند که آزمون آیلتس را با موفقیت بگذرانند.

از این رو استفاده از یک منبع معتبر و موثق که داوطلبان قبلی با کمک این منابع توانسته اند نتیجه لازمه را برای موفقیت در آزمون آیلتس به دست بیاورند الزامی به نظر می رسد. منابع بسیاری برای گرفتن نمره دلخواه برای این آزمون پیشنهاد می شود که یکی از بهترین منابع آیلتس سری کتاب های Complete IELTS  می باشد.

این کتاب در سه سطح برای داوطلبان آزمون آیلتس تهیه شده است:

-Complete IELTS Band 4-5  شامل ۱۰ درس و برای زبان آموزانی که سطح B1 می باشند و میخواهند در آزمون آیلتس نمره ۴-۵ را کسب نمایند.

 

-Complete IELTS Band 5-6.5  شامل ۸ درس و برای زبان آموزانی که سطح B2 می باشند و میخواهند در آزمون آیلتس نمره ۵-۶.۵ را کسب نمایند.

-Complete IELTS Band 6.5-7.5  شامل ۸ درس و برای زبان آموزانی که سطح C1 می باشند و میخواهند در آزمون آیلتس نمره ۶.۵-۷.۵ را کسب نمایند.

برای داوطلبانی که وقت کافی برای مطالعه و آموزش دارند این کتاب های یکی از بهترین منابع آیلتس می باشد که نکات بسیار خوبی را به داوطلب آزمون آیلتس آموزش می دهد. داوطلب می تواند بر اساس سطح زبانی که دارد و همچنین نمره ای که می خواهد در آزمون کسب کند یکی از سه سطح و یا همه سطوح را انتخاب نماید و به مطالعه آن بپردازد.

این مجموعه کتاب ها که به عنوان یکی از بهترین منابع آیلتس معرفی می شود توسط نویسندگانی از دانشگاه کمبریج تدوین و تالیف شده است و همه چهار مهارت مورد نیاز برای آزمون آیلتس در هر درس از آن یکجا تدریس شده است.

بخش های مهم این کتاب شامل موارد زیر می باشد:

– مجموعه Writing کامل که زبان آموز با تمامی مهارت های مورد نیاز برای کسب نمره دلخواه در بخش Writing آزمون آیلتس آشنا می شود.

– بخش نکات گرامری و لغات که گرامر های این بخش بسیار جامع و کاربردی هستند . در این بخش اشتباهات رایج زبان آموزان که باعث کسر نمره داوطلبان در آزمون آیلتس می شود نیز به زیبایی توضیح داده شده است.

– این مجموعه کتاب های دارای بخش های جمع بندی و مرور می باشند که در پایان هر دو فصل آورده شده و پیشرفت تدریجی داوطلب در این بخش ها سنجیده می شود.

– مجموعه Speaking تمامی مهارت هاو نکات لازم برای موفقیت در این بخش و گرفتن نمره دلخواه را آموزش می دهد. خوبی بخش Speaking  این کتاب این است که دارای فایل صوتی کامل و نوشته مربوط به صحبت ها و بحث می باشد که هم به بخش Listening  و هم Writing داوطلب کمک شایانی می کند.

همچنین چند نمونه آزمون جامع آیلتس در انتهای کتاب قرار داده شده که زبان آموز بعد از تسلط بر این منابع آیلتس جامع با جواب دهی به این بخش می تواند نمره حدودی خود قبل از آزمون اصلی را شبیه سازی کند.

 

جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه