رد کردن لینک ها


نتایج آیلتس IELTS را چگونه دریافت کنیم؟

نتایج آیلتس

نتایج آیلتس IELTS را چگونه دریافت کنیم؟

نتایج آیلتس

نتایج آیلتس IELTS

داوطلبان برای دریافت نتایج آیلتس IELTS نیاز نیست که مدت طولانی منتظر بمانند.  نتایج آزمون ۱۳ روز بعد از برگزاری آزمون کتبی اعلام می شود. زبان آموزان آیلتس IELTS از چند طریق از نتایج آیلتس IELTS خود مطلع شوند.

از طریق وبسایت

با مراجعه به سایت https://results..ieltsessential.com

با مراجعه به داشبورد شخصی

داشبورد شخصی در زمان ثبت نام ایجاد شده است

دریافت پیامک

نتایج بر روی شماره تلفنی که با آن در سایت و در پروفایل شخصی ثبت نام نموده اید دریافت خواهید کرد

اگر با هیچ یک از راه های اعلام شده نتوانستید نتایج آزمون خود را مشاهده نمایید ، با مراجعه به سایت و یا ایمیل به مرکزی که آزمون خود را در آن گذرانده اید می توانید از نتایج آزمون آیلتس IELTS مطلع شوید.

 

مدت اعتبار نتایج

آیلتس IELTS

نتایج  آزمون آیلتس IELTS تا دو سال بعد از آزمون کتبی اعتبار دارد.

 

قوانین دریافت کارنامه نتایج آیلتس IELTS

قوانین مربوط به دریافت کارنامه نتایج آزمون آیلتس IELTS منحصر به هر مرکز آزمون می باشد. هر شخص باید کارنامه خود را با در دست داشتن کارت ملی با گذرنامه دریافت کند و در صورتی که فرد دیگری بخواهد کارنامه شخص را دریافت کند باید با در دست داشتن مدارک شخص و به احتمال زیاد تکمیل فرم های درخواستی به مرکز مورد نظر مراجعه نماید.

داوطلبان در صورت انتخاب “دریافت از طریق پست ” در زمان آزمون و واریز هزینه پستی و ارائه آدرس دقیق و تلفن تماس میتواند کارنامه نتایج آیلتس IELTS را در منزل دریافت کند.

ارسال کارنامه نتایج آیلتس IELTS به دانشگاه ها

جهت درخواست ارسال نتایج آزمون آیلتس IELTS به دانشگاه ها و مراکز مورد نظر ، پس از اعلام نتایج با درخواست داوطلب کارنامه وی به مراکز و دانشگاه هایی که درخواست کند ارسال می شود. اگر مرکز مورد نظر دارای مجوز لازم برای ارسال آنلاین کارنامه باشد ، کارنامه به صورت رایگاه با دانشگاه های مورد نظر ارسال می شود اما اگر دانشگاه مجوز لازم را نداشته باشد شما باید یک فرم از سایت مرکز به نام Additional TRF   تکمیل و ارسال نمایید .  در این صورت شما باید هزینه هر ارسال به هر دانشگاه را نیز به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

اعتراض به نتایج آیلتس IELTS

تا ۴۲ روز بعد از زمان آزمون کتبی(توجه نمایید زمان آمزون کتبی نه زمان اعلام نتایج آیلتس IELTS) شما می توانید نسبت به نتایج آزمون  آیلتس IELTS اعتراض نمایید. فرم اعتراض EOR  نام دارد که بعد از دانلود کردن از سایت آزمون و تکمیل آن دوباره آن را به سایت مرکز آزمون خود ارسال نمایید . هزینه اعتراض ۱۷۶ دلار استرالیا است ( حدود یک میلیون و دویست هزار تومان ) که بعد از بررسی اعتراض شما ، اگر اعتراض وارد باشد هزینه به شما برگردانده می شود. زمان پاسخ گویی به اعتراض شما حدود ۲ تا ۴ هفته است.

 

به گفتگو بپیوندید