رد کردن لینک ها


مکاتبات بازرگانی Business

مکاتبات بازرگانی

دپارتمان زبان های خارجی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

مکاتبات بازرگانی Business Correspondences

 

با توجه به بهبود وضعیت تجاری در ایران و همکاری شرکتهای خارجی با ما، نیاز به افراد متخصص و با مهارت تقویت گردیده است و یکی از پیش نیازهای دستیابی به این فرصتها برای افراد جوان و یا بی تجربه برای به دست آوردن موقعیت های شغلی و حرفه ای مناسب، در این رقابت، دارا بودن مهارتهای لازم می باشد.یکی از این مهارتها در این زمینه ،تسلط به مکاتبات بازرگانی Business Correspondences  می باشد .

دپارتمان زبان های خارجی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، با علم به این موضوع و دارا بودن اساتید توانمند و باتجربه، مفتخر به برگزاری دوره ی مکاتبات بازرگانی   Business Correspondences را به طور حرفه ای می باشد.از مشخصه های دوره ی مکاتبات بازرگانی Business Correspondences  در این مرکز، هدفمند بودن آن به طور ویژه در زمینه ی آموزش موارد مورد نیاز افرادی که در این زمینه فعالیت دارند می باشد و تلاش شده است تا از ارئه مطالب غیر کاربردی و غیر تخصصی اجتناب گردد.

این دوره برای افرادی مفید خواهد بود که حداقل از سطح زبانی Pre-Intermediate  برخوردار باشند. زیرا در این دوره، واژگان تجاری و گرامر مربوط به آن تدریس خواهد شد.
با توجه به مشغله کاری و فرصت کم فراگیران و متقاضیان مکاتبات بازرگانی Business Correspondences  به طوری طراحی شده که مفاهیم اصلی تجاری در کلاس در یک دوره تدریس گردد. و کلیه نکات موردنیاز افراد در این زمینه در نظر گرفته شده است.

نکته مهم: قبل از هر گونه اقدامی، حتما با مرکز مشاوره ی دپارتمان زبان های خارجی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تماس بگیرید تا پس از مشاوره از اساتید این مرکز، بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید.

لازم به ذکر است که دپارتمان زبان های خارجی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، دوره های فشرده زبان مبتدی تا پیشرفته را برگزار می نماید و به متقاضیانی که از سطح زبانی پایینی برخوردارهستند کمک میکنند تا در اسرع وقت آمادگی لازم جهت شرکت در این کلاسها را به دست آورند.

لینک

نظرات

  1. Milana Travis
    پیوند یکتا
  2. Milana Travis
    پیوند یکتا

نظرات بسته شده اند.