رد کردن لینک ها


مقایسه مراکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS

مراکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS

مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS

مقایسه مراکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS

 

مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS
مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS

مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS

تنها مرجع صادر کننده مجوز فعالیت برگزاری آزمون های بین المللی در ایران سازمان سنجش آموزش کشور می باشد و فعالیت مراکزی که مجوز برگزاری آیلتس  IELTS را اخذ نکرده اند غیر قانونی می باشد و مدارک صادر شده از این مرکز ها دارای اعتبار نمی باشد. شاید بتوان گفت یکی از بزرگترین دغدغه های داوطلبین این آزمون  مراکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS باشد زیرا بسیاری از کسر نمره ها به دلیل عدم تمرکز کافی در مرکز مورد نظر می باشد که به دلیل عوامل محیطی است می باشد. از این رو با تحقیق و بررسی کافی و صحبت با داوطلبانی که قبلا در هر یک از مراکز  IELTS خود را سپری کرده اند می توان دریافت که کدام مرکز برای شما مناسب تر است.

 مرکز برگزاری آزمون آیلتس  IELTS معتبر در ایران

 مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS   معتبر معرفی شده از سوی سنجش آموزش پزشکی در ایران شامل ، موسسه آموزش عصر دین و دانش  ، مرکز آیلتس تهران ، انشگاه آزاد اسلامی ، مرکز ایرسافام ، مرکز فرزانگان خوارزمی ، مرکز شکوه سمنان ، مرکز موسسه آموزش عالی آزاد پروشات نوین ، موسسه شکوه تهران ، موسسه پارسیان می باشد.

کدام مرکز برگزاری آزمون آیلتس  IELTS بهتر است؟

برخی از داوطلبان تصور می کنند که مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS نه تنها اهمیتی ندارد بلکه همه چیز مربوط به سطح زبان داوطلب است و یک داوطلب قوی در هر جایی باشد میتواند نمره دلخواه خود را به دست آورد. 

شما تصور بکنید در مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS هستید که speaking examiner بسیار خشک و جدی دارد و معروف است به سختگیری زیاد! داوطلب هم سطح شما در مرکزی آزمون می دهد و به دلیل فرصت بیشتر و استرس کمتری که نسبت به شما دارد میتواند نمره بالاتر و بهتری کسب کند! اینجاست که شاید مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS برای شما داوطلب آیلتسی مهم می شود. 

پس اولین و مهم ترین توصیه ما به شما داوطلب آیلتسی این است که مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS مناسبی را انتخاب کنید. می توانید از تجربیات دوستان خود که در مراکز دیگر آزمون داده اند استفاده کنید و یا ماک های آیلتس خود را در مراکز مختلف طی کنید تا اینگونه هم خود با محیط های این مراکز، شرایط برگزاری ، برخورد افرا ددخیل در آزمون، نظم و ترتیب حاکم بر محیط آزمون آیلتس و همه شرایط دیگر آشنا شوید و همچنین با قرار گیری از قبل در این محیط ها استرس امتحان اصلی آیلتس را بسیار زیاد کاهش دهید.

مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS

مرکز برگزاری آزمون آیلتس IELTS

 

 

 

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه