رد کردن لینک ها


مراحل گرفتن مدرک آیلتس برای داوطلبین این آزمون

مراحل گرفتن مدرک آیلتس

مراحل گرفتن مدرک آیلتس برای داوطلبین این آزمون

مراحل گرفتن مدرک آیلتس

مراحل گرفتن مدرک آیلتس

یکی از اولین سوالات داوطلبین آزمون آیلتس IELTS این است که مراحل گرفتن آیلتس IELTS چگونه است؟ یک داوطلب از کجا باید شروع کند ، چگونه مطالعه کند،  چه منابعی مناسب است ، آیا نیاز به کلاس است؟ ، چه سبک کلاسی مناسب است؟ ، اصلا سطح زبان او چگونه است و چگونه باید مطالعه کند؟ از آنجایی که دانستن مراحل گرفتن آیلتس IELTS که یک مدرک بین المللی معتبر است بسیار حائز اهمیت است در این قسمت می خواهیم مفصلا با شما راجع به مراحل گرفتن آیلتس IELTS صحبت نماییم.

 

مراحل گرفتن مدرک آیلتس  و نمره دلخواه آیلتس

اولین سوالی که یک داوطب آزمون آیلتس IELTS  با آن مواجه است ، این است که چه بازه زمانی برای مراحل گرفتن مدرک آیلتس IELTS نیاز است. شما باید اول نمره زبانی که می خواهید کسب کنید را تعیین کنید که این نمره با توجه به حداقل نمره لازم برای دانشگاهی که می خواهید از آن پذیرش بگیرید و یا حداقل نمره لازم برای موقعیت شغلی و یا مهاجرتی که می خواهید به آن وارد شوید را در نظر بگیرید، همانطور که شما واقف هستید نمره آزمون آیلتس IELTS از سطح ۱ (کمترین نمره )  تا نمره ۹ ( بالاترین نمره) دسته بندی می شود.

اولین مرحله از از مراحل گرفتن مدرک آیلتس دانستن سطح زبان نگلیسی داوطلب است . پیشنهاد اول ما این است که اگر خودشان میدانند که سطح زبان فعلی شان در چه سطحی است با کتاب های آمادگی همان سطح شروع به آماده شدن نمایند و اگر خود قادر نیستند که این سطح را تشخیص دهند حتما با مراجعه به مراکزی همچون جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران که تعیین سطح های رایگان برای آزمون آیلتس IELTS در آن صورت می گیرد سطح زبان خود را تعیین کنند و بعد از آن اقدام به شروع مطالعه و یا استفاده از کلاس های آموزشی نمایند.

استفاده از کلاس های آمادگی آیلتس در مراحل گرفتن مدرک آیلتس

یکی از  مراحل گرفتن مدرک آیلتس استفاده از کلاس های زبان آیلتس IELTS  است. بسیاری از داوطلبان نمی توانند تصمیم بگیرند که آیا در کلاس های آیلتس شرکت کند یا نه! آیا خودشان توانایی لازم برای بالا بردن دانش تخصصی زبان انگلیسی خود را دارند یا نه! نکته مهم این است که از نظر اساتید زبان آموز شاید خواندن و تکرار کردن نیاز به آموزش و نیاز به کلاس نداشته باشد اما فراگیری تکنیک ها لازم برای پاسخ گویی به سوالات آزمون آیلتس حتما نیازمند کلاس های آموزشی می باشد.

از این رو پیشنهاد ما به زبان آموزان و داوطلبان آزمون آیلتس IELTS این است که حتما در کلاس هایی آیلتس IELTS جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران که در آن تکنیک های لازم برای موفقیت داوطلبان در آن آموزش داده می شود شرکت نمایند.

برنامه ریزی کامل یکی از مراحل گرفتن مدرک آیلتس 

یکی از مهترین قسمت های مراحل گرفتن مدرک آیلتس برنمه ریزی دقیق برای آزمون آیلتس IELTS  است. پیشنهاد ما به داوطلبان آزمون آیلتس IELTS این است که برنامه ریزی دقیقی برای خود داشته باشند. ابتدا سطح زبان انگلیسی خود را بالا ببرند و در نهایت با طی کردن مراحل پیشنهادی ما به موفقیت لازم در آزمون آیلتس IELTS  دست یابند:

  • گذراندن دوره های آمادگی زبان عمومی و Pre- IELTS
  • تقویت چهار مهارت اصلی آزمون آیلتس IELTS
  • تقویت مهارت تکمیلی گرامر و لغت
  • شرکت در دوره های آموزش تکنیک های آیلتس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران
  • شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس/ ماک آیلتس برای سنجش میزان پیشرفت سطحی خود
  • ثبت نام در آزمون آیلتس IELTS
  • شرکت در آزمون و در نهایت اخذ مدرک آزمون آیلتس IELTS

 

 مراحل گرفتن مدرک آیلتس

مراحل گرفتن مدرک آیلتس

 

 

به گفتگو بپیوندید