رد کردن لینک ها


آزمون آزمایشی ماک آیلتس IELTS

ماک آیلتس

آزمون آزمایشی ماک آیلتس IELTS

آزمون ماک آیلتس

ماک آیلتس

آزمون آزمایشی ماک آیلتس IELTS آزمونی مستقل از آزمون اصلی آیلتس IELTS  است که در آن داوطلب کاملا با شرایط آیلتس IELTS آشنا می شود و می تواند به این طریق نمره خود را در آزمون اصلی آیلتس IELTS بهبود ببخشد. اغلب کسانی که نمره ۷ و بالاتر در آیلتس IELTS کسب کرده اند ، حداقل دو بار در آزمون های ماک آیلتس IELTS   شرکت کرده اند و با همان شرایط آزمون و با هزینه بسیار ناچیز توانسته اند چگونگی استفاده بهینه از تکنیک ها و مهارت های خود را بالا ببرند.

 در آزمون آیلتس IELTS داوطلب علاوه بر توانایی علمی و تخصصی باید توانایی های شخصی نظیر کنترل استرس، مدیریت زمان ، اعتماد به نفس کافی و … داشته باشد تا بتواند به موفقیت در آزمون دست یابد. شاید با قرار گیری در شرایط مشابه در آزمون های ماک آیلتس IELTS  امیدوار بود که در جلسه اصلی بتوان کنترل بیشتری بر شرایط داشت و موفقیت لازمه را نیز به دست آورد.

 در صورت کسب هر نمره ای شما می توانید در بخش هایی که ضعف دارید بیشتر کار کنید و دقیقا به سوالات خود که چرا در این بخش های به خصوص ، ضعف دارم پاسخ دهید. در حقیقت شما می توانید پیش از آزمون آیلتس IELTS اصلی راه کار های لازم برای از بین بردن نقاط ضعف خود را به دست آورید و با آماده کامل سر جلسه آزمون آیلتس IELTS اصلی شرکت نمایید.

بزرگترین مزیت حضور در آزمون های ماک آیلتس  IELTS آمادگی فیزیکی داوطلب است . یکی از بزرگترین مشکلات داوطلبان آزمون آیلتس IELTS این است که به یک باره در شرایطی قرار می گیرند که باید نزدیک به ۳ ساعت در یک جا و ثابت بنشینند و در اواخر آزمون توانایی مدیریت خستگی و ایجاد تمرکز کافی را از دست می دهند. پس با ایجاد شرایط مشابه میتوان کنترل کافی بر این امور را به دست گرفت.

چه تعداد آزمون آزمایشی ماک آیلتس IELTS نیاز است؟

با افزایش هزینه زیاد آزمون آیلتس IELTS به نظر می رسد که هر چقدر آزمون آزمایشی بدهید بیشتر به نفعتان است! شما حتی اگر پنج بار در آزمون ماک آیلتس IELTS شرکت کنید و با تسلط کافی و گرفتن نمره دلخواه و یا بالاتر از حد انتظار خود به آزمون اصلی آیلتس IELTS پا بگذارید بسیار بهتر است تا بخواهید حتی دو بار در آزمون آیلتس IELTS شرکت نمایید. نکته قابل ذکر این است که آزمون های ماک آیلتس IELTS همگی ساختار های متفاوتی دارند و در یک یا دو آزمون شما نمی توانید به این نتیجه برسید که تسلط لازمه را پیدا کرده اید. شاید این آزمون ماک آیلتس IELTS ای که شما در آن شرکت کرده اید دارای کمترین شباهت به آزمون اصلی باشد. پس بنابریان در آزمون های متعددی شرکت کنید .  پیشنهاد ما به زبان آموزان این است که اگر حداقل سه آزمون ماک آیلتس IELTS پشت سر هم نمره دلخواهی که می خواهید به دست آوردید، آنگاه به سراغ آزمون اصلی بروید.

 

مرکز زبان و آیلتس جهاد دانشگاهی واحد علوم پزشکی تهران

به گفتگو بپیوندید