رد کردن لینک ها


دانلود نمونه سوالات آزمون آیلتس IELTS

نمونه سوالات آزمون آیلتس

دانلود نمونه سوالات آزمون آیلتس IELTS

نمونه سوالات آزمون آیلتس
نمونه سوالات آزمون آیلتس

آزمون آیلتس IELTS

آزمون آیلتس IELTS  آزمونی است که برای سنجش سطح زبان داوطلبان برای پذیرش در یک کشور خارجی به جهت مقاصد ، تحصیل ، مهاجرت و کار می باشد. مدرک آیلتس IELTS توسط ۹۰۰۰ موسسه و ۱۳۰ کشور جهان پذیرفته می شود .

سازمانهای برگزار کننده آزمون آیلتس IELTS  ، British council   و University of Cabbridge ESOL  استرالیا است.

آزمون آیلتس IELTS دارای ساختار و لهجه بریتانیایی است و بیشتر در کشور های اروپایی و مشترک المنافع همچون استرالیا و نیوزلند دارای اعتبار می باشد. این آزمون دارای دو نوع Academic  و General می باشد که بسته به هدفی که داوطلب دارد که ممکن است ادامه تحصیل یا مهاجرت باشد، انتخاب می شود.

نمونه سوالات آزمون آیلتس

برای موفقیت در هر آزمونی به خصوص آزمون های دشواری مثل آیلتس IELTS مطالعه و تسلط بر سوالات مشابه به خصوص سوالات استاندارد این آزمون از اهمیت بالایی برخوردار است. نمونه سوالات آزمون آیلتس در آزمون های ماک آیلتس نیز به کار گرفته می شود. اما پیشنهاد ما به داوطلبان زبان آموز این است که اصلا به یکی یا دو آزمون ماک آیلتس اکتفا نکنند. 

نمونه سوالات آزمون آیلتس

اگر شما بازه زمانی ۶ ماهه برای مطالعه آزمون آیلتس اختصاص داده اید، حتما ۲ ماه آخر باقی مانده تا آزمون هفته ای سه یا چهار بار یک سری کامل نمونه سوالات آزمون آیلتس را جواب دهید. حتما رایتینگ های خود را برای اساتید بفرستید تا شما را راهنمایی کنند و یا نمره حدودی که شما با این سطح رایتنیگ می توانید به دست آورید را برای شما مشخص نمایند تا به این طریق بدایند که در چه سطحی هستید. 

 

دانلود نمونه سوالات آزمون آیلتس

زبان آموزانی که از کلاس های آیلتس  IELTS استفاده می کنند می توانند با فراگیری هر تکنیک در هر چهار بخش به سوالات آیلتس  IELTS مراجعه کرده و دقیقا همان تکنینک ها تمرین بکنند تا به تسلط کافی دست پیدا کنند.

مجموعه نمونه سوالات آزمون آیلتس  IELTS کامل در مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران در دسترس است که داوطلبان و زبان آموزان آیلتس  IELTS می توانند با مراجعه حضوری و یا تماس با شماره های موجود در سایت اقدام به تهیه این مجموعه کامل نمایند.

به گفتگو بپیوندید