رد کردن لینک ها


تلفظ Pronunciation

تلفظ Pronunciation

دپارتمان زبان های خارجه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران

تلفظ (Pronunciation )

تلفظ Pronunciation یکی از مواردی است که زبان آموزان از همان ابتدا بایستی یاد بگیرند تا بتوانند به طور بهینه دانش زبانی خود را در معرض نمایش دیگران قرار دهند، دوره تلفظ (Pronunciation ) می باشد. زیرا که بسیاری از افراد با وجود صحیح صحبت کردن قادر نیستن تا پیام خود را به علت اشتباه ادا کردن حروف و کلمات به مخاطب خود منتقل کنند.

متاسفانه در ایران موسسات و مراکزتدریس زبان انگلیسی در این زمینه فعالییتی ندارند که دلیل عمده یآن می تواند به کمبود اساتید در  زمینه تدریس تلفظ (Pronunciation ) می باشد.

دپارتمان زبان های خارجه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، با تشخیص ضرورت دوره تلفظ (Pronunciation ) برای زبان آموزان گرامی خود و با دعوت از دکتر زندپور با تجربه ۱۵ سال تجربه در زمینه تدریس تلفظ، این دوره بسیار موفقیت آمیز برگزار می نماید.

دوره تلفظ (Pronunciation ) از ابتدا که تلفظ صحیح حروف می باشد شروع می شود و تا خواندن مقالات و انجام مکالمات روزمره با تلفظ صحیح ادامه می یابد. و از تلفظ زبان انگلیسی آغاز می گردد و  با تلفظ (Pronunciation ) زبانهای  فرانسه و اسپانیای و آلمانی ادامه می یابد.

دپارتمان زبان های خارجه جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران مفتخر است با برگزاری این دوره موفق به عنوان یکی از پیشرو ها در زمینه تدریس تلفظ (Pronunciation )به زبان آموزان کمک نموده و آنها را برای سطوح بالاترزبان  و یا  کنگره ها و سمینارها آماده می سازد.

این دوره به صورت یک جلسه ۴ ساعته هفته ای یکبار در روزهای هفته و آخر هفته  جهت  کاهش در رفت و آمد فراگیران برگزار می گردد. در این جلسات تمرکز بر ارائه تلفظ صحیح از طرف مدرس و تکرار مکرر از طرف فراگیران می باشد. که در نهایت فراگیران در هر جلسه با تکرار بسیار زیاد و گرفتن بازخورد از استاد و با ملکه شدن تلفظ (Pronunciation ) صحیح شاهد پیشرفت چشمگیر خود می باشند.

لینک

تلفظ Pronunciation,تلفظ