رد کردن لینک ها


بهترین کلاس آموزش آیلتس در تهران

کلاس آیلتس

بهترین کلاس آموزش آیلتس در تهران

بهترین کلاس آیلتس در تهران

یکی از آزمون های بین المللی که دارای اعتبار کافی برای کسانی که قصد ادامه تحصیلی و یا مهاجرت به یک کشور خارجی در اروپا، امریکا و یا استرالیا دارند ، آزمون آیلتس است. سالیانه داوطلبان بسیاری برای تحصیل، شغل ، مهاجرت و… درصدد آن هستند که نمره دلخواهی در آزمون آیلتس کسب کنند . برخی به شیوه خود خوانی سعی می کنند نمره دلخواه خود را در آزمون آیلتس به دست آوردند ، اما برخی کلاس آیلتس را ترجیح می دهند.

نمی توانیم با قطعیت بگوییم که خودخوانی روش مناسبی نیست! بسیاری از دانشجویان و داوطلبین بوده اند که با خودخوانی برای آزمون آیلتس و استفاده از منابع مناسب موفقیت لازمه را به دست آورده اند. اما استفاده از یک کلاس آیلتس آموزشی مناسب نه تنها کمک شایانی به داوطلب آزمون آیلتس خواهد کرد بلکه با قرارگیری در جمع زبان آموزان انگیزه لازم برای ادامه مسیر هدف گذاری شده را نیز به دست خواهد آورد. شاید یکی از بزرگترین دغدغه های داوطلبان آزمون آیلتس این باشد که کدام کلاس برای آنها بهتر است!

کلاس آیلتس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

همیشه  گذراندن یک کلاس آیلتس مناسب موفقیت بیشتری برای داوطلبان داشته است. وقتی شما در کلاس آیلتس حضور می یابید سرعت یادگیری شما بسیار بالاتر می رود و می توانید مفاهیمی را که شاید در زمان طولانی و با آزمون و خطا قرار است به دست آورید به صورت صحیح و علمی بیاموزید. کلاس آیلتس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران یکی از بهترین کلاس های آیلتس موجود در تهران می باشد که همپگی اساتید آن جزو اساتیدی با سابقه بالا در زمینه تدرسی آیلتس می باشد. کلاس های فشرده ، نمیه فشرده و ترمیک آیلتس در مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران برگزار می شود و زبان آموزان با تعیین سطح رایگان میتوانند وارد کلاس مناسب سطح تحصیلی خود شوند. ارتباط دوستانه اساتید این مجموعه و پاسخ گویی تمام وقت به همه اشکالات و کمبود های داوطلبان آزمون آیلتس و همچنین تمرین و تکرار های زیاد این کلاس ها را جزو بهترین کلاس آیلتس در تهران کرده است.

 

ثبت نام در کلاس آیلتس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

داوطلبان دوره آیلتس می توانند با تماس با شماره های موجود در سایت جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران با هماهنگی قبلی در یکی از جلسات تعیین سطح دوره آیلتس شرکت نمایند و بعد از مشخص شدن سطح خود در یکی از این کلاس های آیلتس که با زمان بندی و سطح زبان داوطلب مطابقت دارد ، شرکت نمایند. پیشنهاد ما به داوطلبین آزمون آیلتس این است که آموزش لازم را در مرکزی بگذرانند که تجربه کافی در زمینه کلاس آیلتس دارد و همه سطوح توسط اساتید برجسته با تجربه بالا برگزار می شود و علاوه بر آن داوطلبان قبلی همگی با آموزش های مناسب مرکز آیلتس جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران توانسته اند نمره دلخواه خود را به دست بیاورند.

 

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه