رد کردن لینک ها


برنامه ریزی برای آیلتس

برنامه ریزی آیلتس

برنامه ریزی برای آیلتس

برنامه ریزی آیلتس
برنامه ریزی آیلتس

برای برنامه ریزی آیلتس IELTS  از کجا شروع کنم؟

برنامه ریزی آیلتس IELTS شاید جزو مهم ترین مراحل شروع به مطالعه این آزمون باشد. داوطلبانی وجود داشته اند که با داشتن سطح متوسط و حتی پایین تر ، با برنامه ریزی آیلتس IELTS صحیح توانسته اند موفقیت لازم را به دست آورند و داوطلبانی هم وجود داشته اند که با وجود سطح مناسب ، با برنامه ریزی آیلتس IELTS نامناسب در هنگام آزمون آمادگی لازم را نداشته اند و نتوانسته اند موفقیت لازم را به دست آورند.

دو اصول مهم در برنامه ریزی  آیلتس IELTS داشتن استراتژی لازم و انجام تمرین زیاد است. اولین مرحله از برنامه ریزی آیلتس IELTS تصمیم است! تصمیم اینکه شما چه نمره ای می خواهید! اصولا این تصمیم به حداقل نمره مورد نیاز داوطلب برای دانشگاه مقصد یا محل مورد مهاجرت بستگی دارد. پیشنهاد ما این است که حداقل نمره مورد نیاز خود برای هر ۴ بخش آزمون  آیلتس IELTS را از ابتدا مشخص کنید. با این اطلاعات اولیه شما با یافتن نقاط قوت و ضعف خود می توانید تصمیم بگیرید که در چه بخش هایی ضعف دارید و چقدر زمان باید برای مطالعه هر بخش اختصاص دهید.

برنامه ریزی آیلتس
برنامه ریزی آیلتس

نحوه مطالعه برای آزمون  آیلتس IELTS بعد از برنامه ریزی آیلتس IELTS

برخی از داوطلبان شروع به خود خوانی برای آزمون  آیلتس IELTS می کنند و برخی ترجیح می دهند در کلاس های عمومی و یا خصوصی این آزمون شرکت نمایند، این قسمت به سلیقه خود داوطلب بستگی دارد و ممکن است داوطلبی با داشتن کلاس های خصوصی و زیاد نتواند موفق شود اما داوطلبی تنها با شرکت در کلاس های عمومی اندکی موفقیت لازمه را به دست آورد، درکل می توان گفت گرفتم نمره مناسب در آزمون  آیلتس IELTS به سطح زبان داوطلب، زمانی که برای مطالعه اختصای می دهد و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.

اما در هر دو نوع ابتدا داوطلب باید سطح زبان عمومی خود را تقویت کند. به نظر اساتید برجسته آموزش زبان شاید این افزایش سطح ممکن است با گوش دادن به پادکست های متفاوت ، صحبت کردن با فردی که زبان مادری وی انگلیسی است ، خواندن روزنامه ها و مجلات انگلیسی زبان و فعالیت های مشابه به دست آید.

بعد از شروع به مطالعه عمومی کم کم مطالعه کتاب های تخصصی  آیلتس IELTS در دستور کار قرار گیرد. با توجه به نمره مورد نیاز در هر بخش ، و با توجه به نقاط ضعف و قوت خود زمان مطالعاتی متفاوتی برای مطالعه هر بخش در نظر گرفته شود. داوطلب آزمون  آیلتس IELTS ای که سطح رایتینگ پایین دارد باید بیش از بخش های دیگر روی این بخش تمرکز کند تا بتواند نمره متعادلی در هر بخش به دست آورد.

آخرین مرحله در برنامه ریزی  آیلتس IELTS تست زنی است. برخی پیشنهاد می کنند که از همان ابتدا هم زمان با جلو رفتن مطالعه ، تست زنی هم انجام شود ، اما پیشنهاد ما به داوطلبان این است که در یک چهارم پایانی زمانی که به برنامه ریزی آیلتس IELTS در نظر گرفته اند شروع به تست زنی بکنند . با تست زنی زیاد اولا شما می توانید سطح زبانی که در آن هستید را متوجه شوید و علاوه بر آن برای آزمون اصلی  آیلتس IELTS آمادگی لازم را به دست آورید و در نهایت اعتماد به نفس لازم را برای موفقی به دست آورید.

برنامه ریزی فشرده آیلتس IELTS

اگر شما زمان اندکی برای برنامه ریزی آیلتس IELTS دارید و به سرعت می خواهید نمره دلخواه خود را در این آزمون به دست آورید ، پیشنهاد ما به شما این است که از یکی از کلاس های فشرده مرکز جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران که با بالاترین کیفیت و با استفاده از اساتید برجسته دانشگاهی برگزار می شود شرکت نمایید. جامعه آماری بالای داوطلبان موفق مرکز جهاد دانشگاهی گویای کیفیت بالای تدریس در این کلاس ها می باشد.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه