رد کردن لینک ها


انتخاب تاریخ آزمون آیلتس

انتخاب تاریخ آزمون آیلتس

تاریخ آزمون آیلتس

آزمون آیلتس در ایران توسط مراکز متعددی برگزار می شود و  هر مرکز آیلتس ، دارای زمان بندی متفاوتی برای برگزاری این آزمون می باشد . داوطلب می تواند از بین زمان های متعدد موجود ، زمانی که مناسب خود و احتمالا مورد نیاز برای زمان بندی پذیرش تحصیلی و یا اقامت در یک دانشگاه و کشور خارجی می باشد را انتخاب نماید.

اگر به دنبال موفقیت در این آزمون هستید حتما از چند ماه قبل تاریخ آزمون آیلتس مورد نظر خود را انتخاب کرده و با برنامه ریزی دقیق و مطالعه هدفمند در جهت موفقیت هر چه بیشتر در این آزمون قدم بردارید.

زمان بندی  آزمون آیلتس

تاریخ آزمون آیلتس فقط تا حدود سه ماه بعد مشخص شده و زمان بندی دقیق دارد اما پر واضح است که شما برای آمادگی آزمون به بیش از سه ماه زمان نیاز دارید پس زمانی که احساس کردید تا سه ماه آینده به آمادگی لازم برای موفقیت در این آزمون رسیدید اقدام به ثبت نام در آزمون نمایید.

اگر به این زودی قصد دارید در آزمون آیلتس شرکت کنید و می خواهید بدانید که این آزمون دقیقا در چه تاریخ هایی برگزار می شود، کافی است به وبسایت مراکز برگزاری آزمون مراجعه نمایید.  بعد از انتخاب تاریخ مود نظر خود اقدام به ثبت نام اینترنتی در تاریخ آزمون آیلتس مورد نظر نمایید.

مشاوره برای انتخاب مرکز آزمون آیتلس

برخی مشاوران و اساتید زبان آموز عنوان می کنند که اهمیت ندارد در کدام موسسه و مرکز  اقدام به گذارندن آزمون خود می نمایید و تنها دانش عمومی و اختصاصی و شما در زبان انگلیسی است که اهمیت می یابد و به شما در موفقیت کمک خواهد کرد، اما توصیه ما به داوطلبان این آزمون بین المللی این است که حتما قبل از اقدام به انتخاب یک مرکز برای تاریخ آزمون  مورد نظرشان حتما اطلاعات مهم در مورد مرکز آزمون را کسب نمایند و علاوه بر آن در صورت دسترسی از سایر داوطلبانی که در مرکز مورد نظر آزمون خود را با موفقیت سپری کرده اند هم اطلاعات کافی بگیرند که آیا همه شرایط لازم برای یک آزمون خوب وجود داشته یا خیر!

شاید کوچکترین عوامل از جمله برخورد خوب ناظرین آزمون در کاهش استرس آزمون زبان شما موثر باشد و نمره آزمون شما هم متفاوت تر شود. بعد از اقدام به ثبت نام در تاریخ آزمون آیلتس مورد نظر ، حتما توجه نمایید که زمان آزمون شفاهی یا Speaking  ممکن است چند روز قبل و یا بعد از  تاریخ آزمون آیلتس مورد انتخاب شما باشد.

 

 

 

 

به گفتگو بپیوندید