رد کردن لینک ها


دوره های عادی و فشرده آیلتس /IELTS

دوره های عادی و فشرده آیلتس /IELTS

دوره آمادگی آزمون آیلتس IELTS به دو صورت عادی و فشرده طبق جدولهای زیر اعلام می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۶۶۴۷۹۵۲۰ و ۶۶۴۷۹۵۲۳ تماس حاصل نمایید.

 

فهرست و عناوین : 


هدف دوره آیلتس ( IELTS ) چیست؟

هدف از برگراری این دوره پر مخاطب در گروه زبان های خارجه ، جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران ، آشنا­ کردن فراگیران با سؤالات آزمون آیلتس و ارائه راه‌کارها و تکنیکهای لازم و موثر جهت نحوه پاسخگویی به چهار مهارت شنیداری ( LISTENING ) ، درک مطلب ( READING ) ، نوشتاری ( WRITING ) ، گفتاری ( SPEAKING ) ، گسترش دایره واژگان و مرور ساختارهای دستوری زبان انگلیسی در یک دوره کوتاه مدت فشرده در یک محیط کاملا دانشگاهی و معتبر می باشد.
دوره آیلتس تضمین می کند که شما به طور کامل برای آزمون آیلتس ( IELTS )  با تمام جنبه های آزمون موجود در کلاس درس آماده می شوید.
در این دوره ، توجه بیشتری به تست نوشتن داده شده است که معمولا برای فراگیران این آزمون که  بسیار ضعیف می باشند.

جلسات آزمون هفتگی وجود دارد ، بنابراین معلمان می توانند پیشرفت شما را نظارت کنند و مشاوره های فردی را در زمینه هایی که برای کار کردن هستند را ارائه دهند.
دوره آمادگی آیلتس ، با اندازه گروه کوچک آن ، به شما اجازه می دهد تا توجه و توصیه های فردی زیادی در زمینه هایی که نیاز به تمرکز ویژه ای دارند، به شما کمک کند.
شما درس های جالب و جذاب از معلمان با تجربه و حرفه ای را دریافت خواهید کرد و این باعث می شود که پیشرفت خوبی داشته باشید و نتایج آیلتس را که می خواهید دریافت کنید.

دوره ها به صورت عادی ،  فشرده و فوق فشرده طی هفته و آخر هفته برگزار می گردد . امکان شرکت در این دوره ها در صبح و یا بعد ازظهر امکان پذیر می باشد.


شرایط پذیرش فراگیران دوره آیلتس IELTS در جهاد علوم پزشکی تهران

لازم به ذکر است که شرکت در این دوره برای عموم آزاد می باشد، افراد در هر گروه تحصیلی  می توانند در این دوره ها شرکت کنند.

در ضمن، عزیزانیکه قصد شرکت در این دوره را دارند بایستی حداقل ۱۶ ساله باشند تا از نظر دانش عمومی، اطلاعات کافی در زمینه های اجتماعی، علمی و غیره  جهت مشارکت و بهره بردن از مباحث کلاس آیلتس IELTS  را دارا باشند.

در این دوره، امکان شرکت افراد با سه سطح مبتدی، متوسطه، پیشرفته وجود دارد. زیرا که پس از تعیین سطح، متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس IELTS ، در سه دوره ترمیک ، پری آیلتس و آیلتس به صورت عادی و فشرده قرارمی گیرند. هر کدام ار دوره ها به دو صورت فشرده (دوماه و نیم )و فوق فشرده ( یک ماه ) جهت انتخاب و سهولت این گروه از عزیزان ، تعریف گردیده است.

منابع آزمون آیلتس چیست ؟

آزمون آیلتس IELTS یک آزمون بین المللی است که در آن سطح زبان داوطلبینی که قصد ادامه تحصیل ، مهاجرت ، و یا زندگی در یک کشور خارجی را دارند سنجیده می شود. این آزمون در دو نوع Academic  و General  سنجیده می شود. داوطلب بسیاری به صورت خود خوانی سعی در جلو بردن سطح زبان خود دارند اما بسیاری از آنها کلاس های زبان آیلتس را ترجیح می دهند.

منابع متعددی برای آزمون آیلتس معرفی می شود که بهترین منابع معرفی شده از سوی استادان با تجربه به شرح زیر می باشد:

Complete IELTS
Step Up to IELTS
New Insight to IELTS

ساختار دوره آیلتس ( IELTS ) و زمان برگزاری کلاسها

این دوره  به سه صورت عادی و فشرده و فوق فشرده برگزار می شود.

دوره عادی  در روزهای فرد ازساعت ۱۶:۴۵ الی ۲۰ به مدت ۱۲۰ ساعت (دو ماه و نیم )

دوره فشرده جمعه ها از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۳ به مدت ۶۰ (۱۲ هفته)

دوره فوق فشرده از یک شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۳ الی ۱۶:۳۰ به مدت ۶۰ ساعت (۶ هفته)

در تمامی این دوره هاچه عادی و فشرده، تکنیکها ی پاسخگویی یه سوالات و برگزاری آزمونهای آزمایشی و مشاوره و پشتیبانی و تصحیح برگه های نوشتاری ( Writing ) انجام می گیرد.

در ضمن در صورت عدم امکان جهت حضور در کلاسهای گروهی، امکان و شرایط برگزاری کلاسهای خصوصی در مرکز زبان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران تحت نظارت مدیر گروه با همان موارد فوق وجود دارد.

در دوره آیلتس چه چیز هایی را فرا خواهیم گرفت ؟

جهت آمادگی در آزمون آیلتس IELTS  تنها داشتن دانش زبان انگلیسی کافی نیست !!!!

بلکه داشتن ایده های به روز و خلاقانه و دانستن و عمل کردن به تکنیکهای پاسخگویی به سوالات در مدت زمان تعیین شده و استفاده فعالانه و به جا از واژگان و دستور زبانی ساده و پیشرفته تاثیر به سزایی در کسب نمره مورد نظر متقاضی IELTS را دارد.

اساتید مجرب دانشگاهی گروه زبان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با داشتن علم روز ،تسلط بر تدریس تکنیکهای موثر پاسخگویی به سوالات مربوط به چهار مهارت شنیداری listening ،خواندن (درک مطلب ) reading ، نوشتاری writing  و گفتاری speaking و پشتیبانی مداوم و موثر در خدمت  داوطلبین گرامی IELTS خواهند بود  تا بتوانند نمره ی مورد نیاز خود را کسب نمایند.

از دیگر مزیتهای کلاسهای آیلتس ، برگزاری کلاسهای کم جمیت و برگزاری آزمونها و مشاوره رایگان در طول مدت دوره می باشد که تاثیر به سزایی در بهبود روحیه و عملکرد این دوستان خواهد داشت.

سوالات آیلتس

آزمون IELTS  یکی از آزمون های بین المللی است که دارای اعتبار کافی برای کسانی که قصد ادامه تحصیلی و یا مهاجرت به یک کشور خارجی در اروپا، امریکا و یا استرالیا دارند ، می باشد. سالیانه داوطلبان بسیاری برای مقاصد عنوان شده می خواهند که آزمون ایلتس را با موفقیت بگذرانند.

اما برای کسب موفقیت در آزمون IELTS  تمرین چند باره سوالات  IELTS مورد نیاز است. در آزمون IELTS داوطلب علاوه بر توانایی علمی و تخصصی باید توانایی های شخصی نظیر کنترل استرس، مدیریت زمان ، اعتماد به نفس کافی و … داشته باشد تا بتواند به موفقیت در آزمون دست یابد. با پاسخ گویی به سوالات IELTS شاید با قرار گیری در شرایط مشابه در آزمون های IELTS  امیدوار بود که در جلسه اصلی بتوان کنترل بیشتری بر شرایط داشت و موفقیت لازمه را نیز به دست آورد.

با تمرین چند باره سوالات آیلتس IELTS و در صورت کسب هر نمره ای شما می توانید در بخش هایی که ضعف دارید بیشتر کار کنید. در حقیقت شما می توانید پیش از آزمون آیلتس IELTS اصلی راه کار های لازم برای از بین بردن نقاط ضعف خود را به دست آورید و با آماده کامل سر جلسه آزمون آیلتس IELTS اصلی شرکت نمایید.

چرا مطالعه کامل سوالات آیلتس  IELTS قبل از آزمون الزامی است؟
شما با در پاسخ گویی به سوالات آیلتس  IELTS می توانید خود را در شرایط مشابه آزمون اصلی قرار دهید که بزرگترین مزیت آن ایجاد آمادگی فیزیکی و ذهنی برای داوطلب است . یکی از بزرگترین مشکلات داوطلبان آزمون آیلتس IELTS این است که به یک باره در شرایطی قرار می گیرند که باید نزدیک به ۳ ساعت در یک جا و ثابت بنشینند و در اواخر آزمون توانایی مدیریت خستگی و ایجاد تمرکز کافی را از دست می دهند. پس با ایجاد شرایط مشابه می توان کنترل کافی بر این امور را به دست گرفت.

با افزایش هزینه زیاد آزمون آیلتس IELTS به نظر می رسد که هر چقدر خودتان با سوالات آماده IELTS  تمرین بیشتری داشته باشید، بیشتر به نفعتان است!

نکته قابل ذکر این است که سوالات IELTS همگی ساختار های متفاوتی دارند و در یک یا دو آزمون شما نمی توانید به این نتیجه برسید که تسلط لازمه را پیدا کرده اید. شاید این سوالات IELTS ای که شما به آن پاسخ داده اید دارای کمترین شباهت به آزمون اصلی باشد.  پیشنهاد ما به زبان آموزان این است که با شروع به مطالعه برای آزمون IELTS  شروع به پاسخ گویی دوره ای به سوالات IELTS بکنید.

تهیه سوالات IELTS از جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران
زبان آموزانی که از کلاس های  IELTS استفاده می کنند می توانند با فراگیری هر تکنیک در هر چهار بخش به سوالات  IELTS مراجعه کرده و دقیقا همان تکنینک ها تمرین بکنند تا به تسلط کافی دست پیدا کنند.

مجموعه سوالات  IELTS کامل در مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران در دسترس است که داوطلبان و زبان آموزان  IELTS می توانند با مراجعه حضوری و یا تماس با شماره های موجود در سایت اقدام به تهیه این مجموعه کامل نمایند.

آیا آیلتس تضمینی وجود دارد؟

اگر شما داوطلب آزمون IELTS هستید حتما تا الان با تبلیغاتی از جمله آیلتس تضمینی! حتما مواجهه داشته اید. اولین سوالی که به ذهن داوطلبان IELTS می رشد این است که آیا آیلتس تضمینی واقعا وجود دارد؟ آیا این ریسک را بکنیم و به این چنین کلاس ها و موسسات اعتماد نماییم؟

اگر شما جواب مستقیم و دقیقی از ما بخواهید شاید در صورت تصدیق بگوییم ۵۰ درصد بله! و ۵۰ درصد خیر ! اولین و آخرین دلیل این بله و خیر هم تنها “خود داوطلب” است.

برخی داوطلبان پایه بسیار خوبی برای مطالعه زبان دارند. به این معنا که قبلا در کلاس های مختلف شرکت کرده اند یا به صورت خود خوان سطح زبان خود را بالا برده اند اما شاید مدتی است که از مطالعه زبان دور مانده اند و یا همچنان مطالعه دارند و تنها نیاز به آموزش مهارت های لازم برای آزمون IELTS دارند. عده دیگری هستند که نه تنها تا به حال مطالعه زبانی نداشته اند بلکه سطح زبان انگلیسی عمومی شان در مدرسه و ودبیرستان و دانشگاه ضعیف هم بوده است!

خب حالا خودتان بگویید در دسته اول که خود سطح زبان خوبی دارند و مطمئنا با پشت کار لازم نمره دلخواه مورد نیاز را به دست می آورند نیاز به آیلتس تضمینی وجود دارد؟

و یا در دسته دوم که سطح زبان بسیار پایینی دارند و نیاز به مطالعه بسیار بالا و گذراندن دوره های آموزشی در کنار خودخوانی زیاد هم هست ، چند درصد ممکن است که یک دوره آیلتس تضمینی جواب گو باشد؟

در کل می توان نتیجه گیری کرد نباید انتظار داشت که دوره آیلتس تضمینی معجزه بکند و ضعیف ترین زبان آموز را به نمره ۷ و بالاتر برساند و یا کمک آنچنانی به داوطلب زبان آموزی که خود سطح بالایی دارد بکند.

آیلتس خصوصی

ر کنار IELTS تضمینی یک سری کلاس های  ایلتس خصوصی نیز وجود دارد که مشخصا هزینه کمتری برای داوطلب نسبت به ایلتس تضمینی خواهد داشت. داوطلبان در صورت استفاده از کلاس های خصوصی معتبر می توانند موفقیت لازمه را به دست آوردند . زیرا در صورتی که استاد زبانی با داوطلب قدم به قدم پیش برود و بر همه نقاط ضعف و قوت وی احاطه داشته باشد می تواند در پیشرفت سریع وی بسیار کمک کننده باشد.

کلاس های خصوصی مرکز آیلتس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با بهره گیری از اساتید برجسته زبان انگلیسی ارائه دهنده کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی و عمومی IELTS در همه سطوح فشرده و نیمه فشرده و ترمیک است.

آیلتس تضمینی

خصوصیات این کلاس های آموزشی به شرح زیر می باشد :

برگزاری دوره های فشرده، نیمه فشرده و ترمیک آیلتس برای داوطلبان آزمون IELTS و هر کسی که می خواهد زبان خود را بهبود ببخشد
آزمون تعیین سطح رایگان توسط اساتید برجسته برای مشخص شدن سطح زبان داوطلبان IELTS و حضور در کلاس های مناسب با سطح زبان داوطلب
تدریس توسط اساتید برجسته  با تجربه بالا در زمینه آموزش دوره آیلتس و آموزش همزمان همه تکنینک های لازم برای نمره آوری در این آزمون
استفاده و تدریس به روز ترین کتاب ها و فایل های آموزشی منطبق با استاندارهای روز دنیا برای موفقیت در دوره آیلتس
ارتباط دوستانه و تمام وقت اساتید با داوطلبین برای کمک هر چه بیشتر و موفقیت قطعی داوطلبان در آزمون آیلتس
تمرین و تکرار سوالات آزمون های آیلتس سال های گذشته و اشاره به اشتباهات رایج همه زبان آموزان و شرح چگونگی فایق آمدن بر این مشکلات
تمرین و تکرار زیاد همراه با آموزش، ارائه تکلیف به زبان آموزان دوره آیلتس و اصلاح دقیق تکالیف و آموزش فایق آمدن بر این مشکلات برای داوطلبان آزمون آیلتس

اطلاعات تماس

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای ۶۶۴۷۹۵۲۰ و ۶۶۴۶۹۵۲۳ و یا مستقیما با مدیر گروه زبان ۰۹۱۲۱۳۷۲۶۰۱ تماس حاصل نمایید.

کانال تلگرامی : Jahad_Zaban@

بازگشت به بالای صفحه