رد کردن لینک ها

لطفا به ما امتیاز دهید
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (57 votes, average: 4٫93 out of 5)
Loading...

آیلتس IELTS | دوره آیلتس

آیلتس IELTS

یکی دیگر ازمزیت کلاسهای آمادگی آزمون آیلتس IELTS – دوره IELTS 

در جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران پشتیبانی افراد تا روز امتحان آیلتس IELTS می باشد.

پس از تعیین سطح و مشاوره  ، با توجه به توانایی زبان انگلیسی ، نمره مورد درخواست  و
مدت زمان نیاز به مدرک، داوطلب این دوره در دو سطح PRE-IELTS ویا  IELTS  قرار میگیرد .

مدت زمان هر دوره بسیار کوتاه ( 2 ماه و نیم ) می باشد.

 • در دوره PRE IELTS ، تمرکز بر تدریس واژگانVocab
 • ulary  و گرامر Grammar می باشد و کلیات چهار مهارت شنیداریlistening ،خواندن (درک مطلب ) reading ، نوشتاری writing و گفتاری speaking تدریس میشود.
 • سپس در دوره  IELTS   چهار مهارت شنیداری listening ، خواندن (درک مطلب ) reading ،
 • نوشتاری writing  و گفتاریspeaking با تمامی جزییات تدریس می شود  وآزمونهای مکرر برگزار می گردد.

دنبال بهترین کلاس زبان آیلتس در تهران می گردید ؟

تلفن  :
66479520 -021
66479523 -021
09121372601

کانال تلگرام :
@Jahad_Zaban

آدرس مرکز :
انقلاب روبروي درب اصلي دانشگاه تهران- -خ شهداي ژاندارمري ( بین خ 12 فروردین و خ فخر رازی) پ 75


 شروع دوره آیلتس Ielts :

 به طور منظم با  حد نصاب رسیدن کلاسها تشکیل می گردد.

زمان تعیین سطح  آیلتس IELTS :

همه روزه از 8 الی 18

مرکز زبان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران :

آزمون IELTS یکی از آزمون های بین المللی است که دارای اعتبار کافی برای کسانی که قصد ادامه تحصیلی و یا مهاجرت به یک کشور خارجی در اروپا، امریکا و یا استرالیا دارند ، می باشد. سالیانه داوطلبان بسیاری برای مقاصد عنوان شده درصدد این هستند که آزمون IELTS را با موفقیت بگذرانند. مرکز زبان جهاد دانشگاهی یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات IELTS می باشد.

بسیاری از داوطلبان آزمون IELTS به صورت خودخوانی می خواهند که نمره حداقلی که برای هدف مورد نظرشان در نظر گرفته شده را به دست آوردند. نمی توانیم با قطعیت بگوییم که خودخوانی روش مناسبی نیست! بسیاری از دانشجویان و داوطلبین بوده اند که با خودخوانی برای آزمون آیلتس و استفاده از منابع مناسب موفقیت لازمه را به دست آورده اند. اما استفاده از یک دوره IELTS آموزشی مناسب مانند  دوره های IELTS مرکز زبان جهاد دانشگاهی نه تنها کمک شایانی به داوطلب آزمون IELTS خواهد کرد بلکه با قرارگیری در جمع زبان آموزان انگیزه لازم برای ادامه مسیر هدف گذاری شده را نیز به دست خواهد آورد.

 

مزایای دوره آیلتس مرکز زبان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

همیشه گذراندن یک دوره IELTS مناسب موفقیت بیشتری برای داوطلبان داشته است. وقتی شما در کلاس و دوره های  IELTS حضور می یابید سرعت یادگیری شما بسیار بالاتر می رود و می توانید مفاهیمی را که شاید در زمان طولانی و با آزمون و خطا قرار است به دست آورید به صورت صحیح و علمی بیاموزید. دوره IELTS مرکز زبانجهاد دانشگاهی دانشگاه تهران به دلیل عرضه توسط دپارتمان زبان قدرتمند دارای مزایای بسیاری است. برخی مزایای دوره IELTS برگزار شده در این مرکز به شرح زیر است:

 • برگزاری دوره های فشرده ، نیمه فشرده و ترمیک آیلتس برای داوطلبان آزمون IELTS و هر کسی که می خواهد زبان خود را بهبود ببخشد
 • آزمون تعیین سطح رایگان توسط اساتید برجسته برای مشخص شدن سطح زبان داوطلبان IELTS و حضور در کلاس های مناسب با سطح زبان داوطلب
 • تدریس توسط اساتید برجسته  با تجربه بالا در زمینه آموزش دوره آیلتس و آموزش همزمان همه تکنینک های لازم برای نمره آوری در این آزمون
 • استفاده و تدریس به روز ترین کتاب ها و فایل های آموزشی منطبق با استاندارهای روز دنیا برای موفقیت در دوره IELTS
 • ارتباط دوستانه و تمام وقت اساتید با داوطلبین برای کمک هر چه بیشتر و موفقیت قطعی داوطلبان در آزمون
 • تمرین و تکرار سوالات آزمون های IELTS سال های گذشته و اشاره به اشتباهات رایج همه زبان آموزان و شرح چگونگی فایق آمدن بر این مشکلات
 • تمرین و تکرار زیاد همراه با آموزش، ارائه تکلیف به زبان آموزان دوره IELTS و اصلاح دقیق تکالیف و آموزش فایق آمدن بر این مشکلات برای داوطلبان آزمون آیلتس

 

ثبت نام در دوره آیلتس مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران

داوطلبان دوره آیلتس می توانند با تماس با شماره های موجود در سایت مرکز زبان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران با هماهنگی قبلی در یکی از جلسات تعیین سطح دوره IELTS شرکت نمایند و بعد از مشخص شدن سطح خود در یکی از این دوره ها که با زمان بندی و سطح زبان داوطلب مطابقت دارد ، شرکت نمایند. پیشنهاد ما به داوطلبین آزمون آیلتس این است که آموزش لازم را در مرکزی بگذرانند که تجربه کافی در زمینه دوره آیلتس دارد و همه سطوح توسط اساتید برجسته با تجربه بالا برگزار می شود و علاوه بر آن داوطلبان قبلی همگی با آموزش های مناسب مرکز زبان جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران توانسته اند نمره دلخواه خود را به دست بیاورند.

 

بهترین منابع آیلتس

آزمون IELTS یکی از آزمون های مهم بین المللی برای سنجش سطح زبان داوطلبان برای گرفتن یک مدرک معتبر است. سالیانه داوطلبان بسیاری به دلایل  تحصیلی، شغلی ، مهاجرتی و… درصدد آن هستند که نمره دلخواهی درآزمون IELTS کسب کنند . به همین دلیل استفاده از بهترین منابع آیلتس برای مطالعات خود خوانی و یا حضور در کلاس های خصوصی و عمومی مهم و حیاتی به نظر می رسد.

منابع متعددی از طرف اساتید و موسسات زبان انگلیسی به عنوان بهترین منابع آیلتس معرفی می شود که به معرفی چند عدد از این منابع می پردازیم:

 

New Insight into IELTS یکی از بهترین منابع آیلتس

کتاب New Insight into IELTS

یکی از بهترین منابع آزمون IELTS مجموعه کتاب های New Insight into IELTS می باشد. برای داوطلبانی که وقت کافی برای مطالعه و آموزش دارند این کتاب ها یکی از بهترین منابع آیلتس می باشد که نکات بسیار خوبی را به داوطلب آزمون IELTS آموزش می دهد. داوطلب می تواند بر اساس سطح زبانی که دارند و همچنین نمره ای که می خواهد در آزمون کسب کند به مطالعه این کتاب ها بپردازد.

کتاب های  New Insight into IELTS برای داوطلبانی که سطح زبان عمومی و یا پایین تر دارند و می خواهند نمره 5 تا 6 کسب نمایند مناسب به نظر می رسد اما داوطلبانی که قصد دارند نمره بالاتر 6 و یا 7 در آزمون IELTS کسب نمایند نیاز به مطالعات بیشتری در این زمینه دارند.

مجموعه New Insight into IELTS یکی از محبوب ترین و بهترین منابع آیلتس است که توسط اساتید برجسته برای آموزش این دوره ها مورد استفاده قرار می گیرد، این کتاب با ارائه تکنیک ها و تمرین های لازم به زبان آموزان کمک می کند که بررسی ورق به ورق آزمون های مختلف و بررسی جزئیات همه تست های سال های قبل ، به صورت تدریجی مهارت های لازم برای گرفتن نمره دلخواه خود را بیاموزند. در بخش معرفی منابع آیلتس می توانید با ساختار کامل کتاب New Insight into IELTS که به عنوان یکی از بهترین منابع آیلتس معرفی می شود آشنا شوید.

 

کتاب Step Up to the IELTS یکی از بهترین منابع آیلتس

کتاب Step Up to the IELTS آیلتس

یکی از بهترین منابع آیلتس  مجموعه کتاب های Step Up to IELTS می باشد.  این کتاب ها یکی از بهترین منابع IELTS می باشد که نکات بسیار خوبی را به داوطلب آزمون IELTS آموزش می دهد. مجموعه کتاب های Step Up To the IELTS دارای Student book  و Teacher ′s Book نیز می باشد.

مجموعه Step Up to IELTS یکی از بهترین منابع آیلتس  IELTS است که توسط اساتید برجسته برای آموزش این دوره ها مورد استفاده قرار می گیرد، ساختار کلی منظم و استفاده از مهارت ها برای بهتر جواب دادن به سولات آزمون و همچنین اشاره به اشتباهات رایج داوطلبان آزمون IELTS این کتاب را بسیار برجسته کرده است. نویسنده این کتاب ها نویسنده معروف و برجسته Vanessa Jakeman است که توسط انتشارات کمبریج به چاپ رسیده است و سه مهارت اصلی مورد نیاز که شامل Reading , Writing , Listening  می باشد و در 16 درس برای داوطلبان  آزمون IELTS تدریس شده است.

بخش های مهم این کتاب شامل موارد زیر می باشد:

– مجموعه Writing کامل که زبان آموز با تمامی مهارت های مورد نیاز برای کسب نمره دلخواه در بخش Writing آزمون IELTS آشنا می شود.

– بخش نکات گرامری و لغات که گرامر های این بخش بسیار جامع و کاربردی هستند . در این بخش اشتباهات رایج زبان آموزان که باعث کسر نمره داوطلبان در آزمون IELTS می شود نیز به زیبایی توضیح داده شده است.

برای آشنایی کامل با مجموعه Step Up to IELTS به بخش معرفی این کتاب به عنوان یکی از بهترین منابع آیلتس مراجعه نمایید.

 

کتاب Complete IELTS  یکی از بهترین منابع آیلتس

کتاب Complete IELTS

منابع  متعددی بسیاری برای گرفتن نمره دلخواه برای این آزمون پیشنهاد می شود که یکی از بهترین منابع آیلتس سری کتاب های Complete IELTS  می باشد.

این کتاب در سه سطح برای داوطلبان آزمون آیلتس تهیه شده است:

-Complete IELTS Band 4-5  شامل 10 درس و برای زبان آموزانی که سطح B1 می باشند و میخواهند در آزمون آیلتس نمره 4-5 را کسب نمایند.

 

-Complete IELTS Band 5-6.5  شامل 8 درس و برای زبان آموزانی که سطح B2 می باشند و میخواهند در آزمون آیلتس نمره 5-6.5 را کسب نمایند.

-Complete IELTS Band 6.5-7.5  شامل 8 درس و برای زبان آموزانی که سطح C1 می باشند و میخواهند در آزمون آیلتس نمره 6.5-7.5 را کسب نمایند.

برای داوطلبانی که وقت کافی برای مطالعه و آموزش دارند این کتاب های یکی از بهترین منابع آیلتس می باشد که نکات بسیار خوبی را به داوطلب آزمون آیلتس آموزش می دهد. داوطلب می تواند بر اساس سطح زبانی که دارد و همچنین نمره ای که می خواهد در آزمون کسب کند یکی از سه سطح و یا همه سطوح را انتخاب نماید و به مطالعه آن بپردازد.

این مجموعه کتاب ها که به عنوان یکی از بهترین منابع IELTS معرفی می شودبرای آشنایی بیشتر و اطلاع از ساختار کامل این مجموعه کتاب ها به لینک مربوط به کتاب Complete IELTS  مراجعه نمایید.

 

www.zaban.jada.ir

بازگشت به بالای صفحه
X
بستن صفحه