رد کردن لینک ها

لطفا به ما امتیاز دهید
1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (No Ratings Yet)
Loading...

آیا آیلتس تضمینی وجود دارد؟

آیلتس تضمینی

آیا آیلتس تضمینی وجود دارد؟

آیلتس تضمینی
آیلتس تضمینی

آیلتس تضمینی

اگر شما داوطلب آزمون آیلتس IELTS هستید حتما تا الان با تبلیغاتی از جمله آیلتس تضمینی! حتما مواجهه داشته اید. اولین سوالی که به ذهن داوطلبان آیلتس IELTS می رشد این است که آیا آیلتس تضمینی واقعا وجود دارد؟ آیا این ریسک را بکنیم و به این چنین کلاس ها و موسسات اعتماد نماییم؟

اگر شما جواب مستقیم و دقیقی از ما بخواهید شاید در صورت تصدیق بگوییم 50 درصد بله! و 50 درصد خیر ! اولین و آخرین دلیل این بله و خیر هم تنها “خود داوطلب” است.

برخی داوطلبان پایه بسیار خوبی برای مطالعه زبان دارند. به این معنا که قبلا در کلاس های مختلف شرکت کرده اند یا به صورت خود خوان سطح زبان خود را بالا برده اند اما شاید مدتی است که از مطالعه زبان دور مانده اند و یا همچنان مطالعه دارند و تنها نیاز به آموزش مهارت های لازم برای آزمون آیلتس IELTS دارند. عده دیگری هستند که نه تنها تا به حال مطالعه زبانی نداشته اند بلکه سطح زبان انگلیسی عمومی شان در مدرسه و ودبیرستان و دانشگاه ضعیف هم بوده است!

خب حالا خودتان بگویید در دسته اول که خود سطح زبان خوبی دارند و مطمئنا با پشت کار لازم نمره دلخواه مورد نیاز را به دست می آورند نیاز به آیلتس تضمینی وجود دارد؟

و یا در دسته دوم که سطح زبان بسیار پایینی دارند و نیاز به مطالعه بسیار بالا و گذراندن دوره های آموزشی در کنار خودخوانی زیاد هم هست ، چند درصد ممکن است که یک دوره آیلتس تضمینی جواب گو باشد؟

در کل می توان نتیجه گیری کرد نباید انتظار داشت که دوره آیلتس تضمینی معجزه بکند و ضعیف ترین زبان آموز را به نمره 7 و بالاتر برساند و یا کمک آنچنانی به داوطلب زبان آموزی که خود سطح بالایی دارد بکند.

آیلتس تضمینی

آیلتس خصوصی

در کنار آیلتس تضمینی یک سری کلاس های آیلتس IELTS خصوصی نیز وجود دارد که مشخصا هزینه کمتری برای داوطلب نسبت به آیلتس تضمینی خواهد داشت. داوطلبان در صورت استفاده از کلاس های خصوصی معتبر می توانند موفقیت لازمه را به دست آوردند . زیرا در صورتی که استاد زبانی با داوطلب قدم به قدم پیش برود و بر همه نقاط ضعف و قوت وی احاطه داشته باشد می تواند در پیشرفت سریع وی بسیار کمک کننده باشد.

کلاس های خصوصی مرکز آیلتس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با بهره گیری از اساتید برجسته زبان انگلیسی ارائه دهنده کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی و عمومی آیلتس IELTS در همه سطوح فشرده و نیمه فشرده و ترمیک است.

آیلتس تضمینی

خصوصیات این کلاس های آموزشی به شرح زیر می باشد :

 

  • برگزاری دوره های فشرده، نیمه فشرده و ترمیک آیلتس برای داوطلبان آزمون آیلتس و هر کسی که می خواهد زبان خود را بهبود ببخشد
  • آزمون تعیین سطح رایگان توسط اساتید برجسته برای مشخص شدن سطح زبان داوطلبان آیلتس و حضور در کلاس های مناسب با سطح زبان داوطلب
  • تدریس توسط اساتید برجسته  با تجربه بالا در زمینه آموزش دوره آیلتس و آموزش همزمان همه تکنینک های لازم برای نمره آوری در این آزمون
  • استفاده و تدریس به روز ترین کتاب ها و فایل های آموزشی منطبق با استاندارهای روز دنیا برای موفقیت در دوره آیلتس
  • ارتباط دوستانه و تمام وقت اساتید با داوطلبین برای کمک هر چه بیشتر و موفقیت قطعی داوطلبان در آزمون آیلتس
  • تمرین و تکرار سوالات آزمون های آیلتس سال های گذشته و اشاره به اشتباهات رایج همه زبان آموزان و شرح چگونگی فایق آمدن بر این مشکلات
  • تمرین و تکرار زیاد همراه با آموزش، ارائه تکلیف به زبان آموزان دوره آیلتس و اصلاح دقیق تکالیف و آموزش فایق آمدن بر این مشکلات برای داوطلبان آزمون آیلتس

 

بازگشت به بالای صفحه